Notice: Undefined variable: yazikat_ad in /home/u565231705/domains/amarepirlanta.com/public_html/yazi-detay.php on line 113

Notice: Undefined variable: yazikat_ad in /home/u565231705/domains/amarepirlanta.com/public_html/yazi-detay.php on line 128
Amare Pırlanta Teslimat Hakkında
Notice: Undefined variable: yazicek in /home/u565231705/domains/amarepirlanta.com/public_html/yazi-detay.php on line 159

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/u565231705/domains/amarepirlanta.com/public_html/yazi-detay.php on line 159
5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde Hayat Ağacı Kolye Hediye

Web Site Teslimat bilgleriSiparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir.

Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar amarepirlanta.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız mücevher, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Mücevherler için özel ahşap kutusunda, mücevher sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte çok özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin, kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız mücevhere ait detay sayfasında belirtilmektedir.

'Aynı Gün Teslim' olarak belirtilen mücevherlerde, Cumartesi, Pazar ve tatil günleri dışında, saat 11:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Üretim işlemleri büyük ölçüde el emeğiyle gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle üretim ve teslimat, nadiren belirtilen süreyi aşabilir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi amarepirlanta.com'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Mücevherin, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. amarepirlanta.com sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Mücevheri teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.