Facebook
5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde Hayat Ağacı Kolye Hediye

Web Site Servis ve Bakım Şartları


Pırlantalı mücevherleriniz, günlük hayattaki kozmetik, sabun gibi çeşitli kullanım alışkanlıklarımızdan etkilenerek kirlenebilir. Altın yüzeyler ise, çizilebilir ya da ışıltısını kaybedebilir. Bu nedenle, mücevherlerinizin ilk günkü ışıltısını koruyabilmesi için belli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır.

Amare Pırlanta mağazasını ziyaret ederek markalı ya da markasız fark etmeden, tüm altın ve pırlantalı mücevherlerinize ücretsiz olarak bakım yaptırabilirsiniz. Bakım sırasında pırlantanız parlatılır ve kullanımdan kaynaklanan bazı bozulmalar onarılır. Amare Pırlanta, üretim kalitesi ve uzmanlığının verdiği deneyimle pırlantalı mücevherleriniz için en uygun koşullarla tamir hizmeti de sunuyor.

Elmas mücevherler

Elmasların asla suya, sabuna ya da parfüm vs. gibi kimyasallar ile temas etmemesi gerekmektedir. Suyla temas eden elmas mücevher zamanla sarımsı veya kahverengi bir renge dönüşür. Bu durumda mücevher deforme olabilir ve kullanılmaz hale gelebilir. En uygun fiyatlarla mücevherinizin onarımı konusunda mağazalarımızdan destek alabilirsiniz.

Yüzüklerde ölçü değişimi

Misafirlerimiz dokuz ay içerisinde satın almış olduğu yüzüğü ücretsiz bir şekilde kişiye özel parmak ölçüsüne göre ürettirebilir. Bu avantaj her mücevher için bir defaya mahsus, sadece Amare Pırlanta misafirlerine özel bir uygulamadır.

Dokuz ay sonrasında ise; Tektaş: 50$ Beştaş: 60$ Tasarım yüzük: 100$ ölçü işlemi en uygun maliyete misafirlerimize sunulur. (Evlilik alyansları dahil değildir.)