Facebook
5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde Hayat Ağacı Kolye Hediye

Hakkımızda


2010 Yılında perakende sektörüne merhaba diyen Amare Pırlanta, bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapmakla beraber Türkiye’nin bir çok noktasına toptan satışlarını yaparak her geçen gün daha da büyümüştür.

Daha Yakından Tanıyalım

Amare Pırlanta ürünleri tamamen kendine özgü ve özenle tasarlanmış modellerden oluşmaktadır.Ürünlerimizin değerli taşlarını Belçika,Hindistan gibi ülkelerden aracısız olarak tedariğini yaparak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile toptan ve perakende sektörüne kazandırmaktadır.Firmamız dünya üzerinde ki trend modelleri takip ederek trend modellerin modernize edilmiş halini Türkiye piyasısına sokan lokomotif firmanların başından gelmektedir.Kendine has ve trend modeller dışında müşteri istek doğrultusunda belirlenen modeller ile de kişiye özel tasarımları ile herkesin hayelindeki mücevhere ulaşmasında kolaylık sağlar.

Özellikle 2020 yılı itibari ile trend olan Baget Yüzük , Baget Kolye , Baget Küpe modelleri ile piyasadan ayrışmış en yeni ve en gösterişli modellerini müşterilenin beğenesine sunmaktadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her geçen yeniliğimizin üzerine koyarak piyasaya yön vermeye devam eden bir firma olmaya devam edeceğiz.

 

Hakkımızda